Kruk S.A.

Obaszar wyszukiwania

Zespół 

      rozmiar tekstu

Biuro Detektywistyczne KRUK tworzy zespół etatowych pracowników KRUK S.A. zatrudnionych w centrali spółki we Wrocławiu oraz wybrani pracownicy Obszaru Doradców Terenowych na terenie całego kraju. Wszyscy pracownicy Biura posiadają licencję detektywa.

Biuro Detektywistyczne KRUK zatrudnia obecnie 35 licencjonowanych detektywów. KRUK jest największą pod względem liczby etatowych detektywów firmą w Polsce. Przekłada się to na liczbę spraw jakie obsługujemy w trybie Ustawy o usługach detektywistycznych.

KRUK posiada własną „szkółkę”, przez którą ukończyło już kilkudziesięciu detektywów, którzy z sukcesem zdali egzamin. Licencję detektywistyczną posiadają także nasi pracownicy zasobów ludzkich, trenenerzy wewnętrzni , a także część menadżerów. Są sród nich również panie. Nasi pracownicy zdawali z sukcesem egzaminy na licencję detektywa w komendach Policji we Wrocławiu, Opolu, Radomiu, Gdańsku, Gorzowie Wlkp., Szczecinie i Białymstoku.

Dbamy o rozwój naszych umiejętności. Dla naszych pracowników organizujemy szkolenia oparte na scenariuszach zadaniowych. Podczas sesji szkoleniowych nasi detektywi zdobywają wiedzę i umiejętności o metodach i taktyce pozyskiwania informacji i innych specjalistycznych zagadnieniach.

KRUK S.A. 2008 Wszelkie Prawa Zastrzeżone